Jak se objednat

Objednat se můžete telefonicky nebo e-mailem. Pokud telefon nezvedám, právě pracuji s klientem a zavolám vám později. Společně se pak domluvíme na termínu, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Telefon: 723 106 528

E-mail: info@psycholog-hytych.cz

více >

Relaxace: Zvládnout stres a najít rovnováhu

Kdo z nás nepoznal stres? Jenže ne každý si dokáže od stresu na chvilku oddechnout a pak se zase s chutí pustit do práce. Proto spousta lidí nežije vyváženě a cítí se věčně pod tlakem. Rovnováha totiž znamená nejen schopnost aktivního jednání a dosahování cílů, ale i umění pasivně spočinout. A právě dovednost relaxace vás může naučit psycholog.

Dvě minuty stačí

Nácvik relaxace vám umožní s lehkostí se přesouvat mezi těmito dvěma póly - aktivním jednáním a pasivním spočinutím. A po nějaké době tréninku už vám můžou stačit jen dvě minuty na dostatečné zrelaxování a dobití energie. Více viz článek Hrozby a možnosti přechodů

Kurz nácviku relaxace

Mám zkušenost s vedením dlouhodobých kurzů nácviku relaxace. Program pro skupinu vytvářím individuálně podle potřeb účastníků. Na ukázku si můžete prohlédnout program jednoho z realizovaných kurzů.

Meditace: intenzivní trénink mysli

Pro systematickou práci na mysli lze využívat postupy meditace. Od roku 2001 vyučuji meditační techniky, jejichž zdrojem je Buddhovo učení Dhamma (cesta ke skutečnosti). Praxi meditace se věnuji mnoho let a intenzivně jsem ji rozvíjel zejména během let 2002-2004, kdy jsem pobýval jako buddhistický mnich v zemích jihovýchodní Asie (Sri Lanka, Barma). Více viz http://www.dhammarama.eu.